Szwedzkie kosmetyki Mr Bear Family 0

Szwedzi wiedzą jak zaopiekować się Twoją brodą.
Mr Bear Family to rodzinna firma wywodząca się ze Szwecji. Założyciel Björn Landén dumny posiadacz okazałej brody któregoś dnia zauważył że więcej resztek jedzenia znajduje się w jego brodzie niż na stole. Skłoniło go to poszukiwań czegoś co pomoże mu tę haniebną sytuację zmienić. Pierwsze prace nad kosmetykami rozpoczęły się w zaciszu domowym. Firma zaczęła się coraz bardziej rozwijać, co kontynuuje po dziś dzień.


Rodzina mr Beara - Misia - podkreśla że każdy z produkowanych przez nich kosmetyków jest stworzony przy użyciu tylko i wyłącznie naturalnych komponentów, bez użycia wazeliny (pochodnej ropy naftowej). Żaden z produktów będących w ofercie nie był nigdy testowany na zwierzętach. 

Zapraszamy do zakupu pachnących wosków do stylizacji, balsamów oraz olejków do waszych bród. Mr Bear gwarantuje najwyższą jakość męskich kosmetyków - potwierdzają to rzesze wiernych klientów.

Zakupy online produktów Mr Bear Family
W sklepie Manabri możecie Państwo nabyć również specjalnie przygotowane zestawy prezentowe kosmetyków składające się wszystkich niezbędnych elementów to jest szamponu, szczotki, balsamu do pielęgnacji brody.

Komentarze do wpisu (0)

Waluty

Infolinia:

662 444 364

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl